Gamta ir žmogaus pėdsakai… vasarą

Gamta ir žmogaus pėdsakai… vasarą

Eiti ar ne? Jei kyla toks klausimas tai atsakymas – eiti. Puikiai praleisi laiką su šeima, padėsi draugams, ir niekur neskubėsi… Pamatysi „kraterio kraštą“, akmenų sieną ir likučius malūno… vandens.. ir dar… – išblukę žmogaus įspaudai šiandien.. O kur dar gamta? Kalbantys paukščiai, šnarančios pievos, kvapus skleidžiantys žiedai, skubantis vanduo… Ir… ir neskubantis žmogus.

Įkalbėjom? Manau taip! Žinom, kad atvyksi. Žygio metu nutinka daugybė nuotykių, jo metu sužinome daug naujo apie mus supantį pasaulį, bei apie mus pačius. Žygį galima planuoti iki mažiausių smulkmenų, bet deja gamta mus dažnai nustebina ir pateikia įvairių iššūkių. Tuo ir įdomu leistis į kelionę pėsčiomis!

Žygio eiga:

  • Susitikimas nurodytoje vietoje (užsiregistravę sužinosite kur).
  • Žygio aptarimas ir instruktažas, bendra nuotrauka prieš žygį.
  • Žygis (Žygio metu lauks nuotykis, o gal net keli! Keliausim miško keliais, kirsim upokšnį, mėgausitės vasaros žiedais, garsais ir kvapais… Žygiuodami ieškosite atsakymų į paslėptus klausimus, atrasite paslėptas žinias… Galvas pasukti vers klausimai bei užduotys sukurtos organizatorių bei paliktos pačios gamtos. Pamatysit, išgirsit ir pajausite vasarojančią gamtą. Teks priimti sprendimus bei padėti vieni kitiems.
  • Fiksuosim žygio akimirkas. Lauks gera nuotaika, grynas oras, prognozuojama saulėta ir labai labai šilta diena bei puikiai praleistas laikas).

Planuojama žygio trukmė: ~5 val.
****Tinkama apranga (pagal orą), purškalas nuo uodų 😉

NEMOKAMAI registracija info@lyderiukarta.lt arba +37069906652

Lauksime jūsų: „Lyderių karta“ kartu su www.pazinkgamta.lt kolektyvu.

Nėra komentarų

Rašyti komentarą